40-vjecaret, me te preferuarat ne internet

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

40-vjecaret, me te preferuarat ne internet
Nuk dihet nese eshte merite e ushqimit, palestres, apo nderhyrjeve te photoshopit, por zonjat 40-vjecare po korrin nje sukses te paimagjinuar ne internet.

Fotoja e topmodeles Cindy Crawford (43 vjec) e lyer me krem ne faqen e Allure, ka kaluar mbi 400 mije klikime. Demi Moore (46 vjec) me foton e saj me te mbathura, te postuar nga i shoqi ne faqen Twitter, ka pasur shume sukses gjithashtu.

Valerie Bertinelli (48 vjec), ishte shfaqur me bikini ne kopertinen e revistes “People” dhe ne internet. Madonna (50 vjec) me te dashurit dhe problemet e femijeve, po keshtu Michelle Pfeiffer (50 vjec) dhe Michelle Obama (45 vjec) me pamjen e tyre, kane pushtuar faqet e shtypit.

Por prova me e dukshme se njerezit jane dashuruar pas 40-vjecareve eshte Sarah Palin. Bonnie Fuller, ish-drejtuese e shume revistave te njohura e ka krahasuar famen e ketyre femrave me 20-vjecaret si Jessica Alba, Natalie Portman, Anne Hathaway, Jessica Biel dhe ka thene se 40-vjecaret shkaktojne me shume efekt. Sipas saj, ato nuk e kane sensualitetin dhe nderlikimin e 40-vjecareve.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi