Lopez, maniake e vertete parukesh

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Lopez, maniake e vertete parukesh

Jennifer Lopez eshte nje maniake e
vertete per paruket. Kengetarja ka nje dhome te vecante te mbushur me
paruke, kete e rrefen nje mik i afert i ciftit.

“Jennifer
e mban deren e dhomes te mbyllur me celes dhe nuk lejon asnjeri qe te
hyje, as bashkeshorin Marc. Gjithe dhoma eshte mbushur me manekine qe
mbajne floke te rreme, me te shtrenjtat ne qarkullim”, thekson nje
burim anonim. Sipas zerave, 39 vjecarja eshte shume e
kujdesshme per pamjen e saj dhe gjithe koleksionin e perdor per te
ndryshuar modelin, pa punuar shume me floket e saj origjinale. Mani e
vertete VIP-ash, pasi me siguri numri i madh i parrukeve i ka kushtuar
nje “djall e gjysme” kengetares-aktore.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi