Rooney mungon kundër Evertonit?

 :: News.... :: Sport

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

18042009

Mesazh 

Rooney mungon kundër Evertonit?

Manchester United dhe Everton takohen të dielën në Wembley për
ndeshjen gjysmëfinale të FA Cup, ndërsa Setanta.com njofton se sulmuesi
i Djajve të Kuq, Wayne Rooney, është në dyshim për t’u inkuadruar në
lojë.
Rooney është duke vuajtur nga një lëndim i vogël,
mirëpo nuk dihet kohëzgjatja e mungesës, por sipas të gjitha gjasave ai
do të mungojë në ndeshjen e vlefshme për Kupën FA.

Spekulohet se 17-vjeçari Federico Macheda mund ta zë vendin e anglezit në sulm.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi