Fillon gjykimi i ndjekësit të Banks

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

17042009

Mesazh 

Fillon gjykimi i ndjekësit të Banks

Supermodelja e shndërruar në personalitet televiziv, Tyra
Banks, këtë muaj do të përballet në gjykatë me një person, i cili është
i akuzuar se e ka ndjekur dhe e ka ngacmuar bukuroshen.
38-vjeçari
nga Georgia, Brady Green, i ka dërguar vazhdimisht lule, dhurata dhe
letra modeles, po ashtu e ka thirru në telefon dhe ka shkuar në studiot
e saja në New York, ku ajo xhiron shoun “The Tyra Banks Show”.

Në bazë të padisë gjyqësore, Green i është kërcënuar edhe asistentes së Banks kur ajo kishte refuzuar t’ia jepte adresën.

Green është arrestuar në mars të vitit 2008 pasi ishte kapur në një
restorant në afërsi të studiove të bukuroshes. Gjykimi ka filluar të
premten, ndërsa sipas “New York Daily News”, në javët në vijim Banks do
ta japë deklaratën e saj.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi