Spears përgjegjëse për divorcin e Mel Gibson?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

16042009

Mesazh 

Spears përgjegjëse për divorcin e Mel Gibson?

Tabloidi britanik Daily Mirror shkruan se Britney Spears ka qenë shkaktarja e problemeve martesore të aktorit Mel Gibson.Gazeta
shkruan se gjithçka kishte marrë teposhtën kur Gibson e kishte ftuar
Spears t’i bashkohet atij dhe gruas në Costa Rica në vitin 2008.

“Mel e kishte ftuar Britney-n në pronën e tij, për t’i ofruar një vend
për pushim. Ai po ashtu e nxori atë në darkë në Los Angeles. Por
aluzioni dhe thashethemet arritën tek Robyn (gruaja e Mel). Ajo
dëshironte të zgjidhje gjithçka, e që ishte divorci”, ka thënë burimi
për gazetën.

Gibson zbuloi javën e kaluar se ai dhe Robyn, me të cilën ka qenë i
martuar për po thuajse 28 vite, kishin aplikuar për divorc. Ajo pritet
të marrë gjysmën e pasurisë së tij, që vlerësohet 900 milionë dollarë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi