Pink pëlqen adrenalinën

 :: News.... :: Show Biz

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

16042009

Mesazh 

Pink pëlqen adrenalinën

Pink i është rikthyer befas veseve edhe më kontroverse dhe tash shfrytëzon sportet ekstreme për të plotësuar kënaqësitë e saj.Krijuesja
e hitit “Trouble”, e cila së fundi riktheu lidhjen e saj me ish-burrin
Carey Hart, ka harxhuar mijëra dollarë në pajisje për obsesionin e saj
të ri dhe ka kuptuar se sa më i rrezikshëm është sporti, aq më shumë e
pëlqen atë.

“Bëj trapez, rrotulloj motoçikletat, bëj kërcime të rrezikshme, zhytje
me ski. Bëj gjithçka vetëm të shkundem. Më pëlqen. Më pëlqen
adrenalina”, ka thënë këngëtarja.

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi