newPorn realizon videoklip

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

16042009

Mesazh 

newPorn realizon videoklip

Viagra e Singullari vetëm pak kohë pasi kanë formuar rep-grupin
e tyre me emrin newPorn, kanë realizuar edhe vido-klipin e parë të
përbashkët.
Kënga të cilës i është realizuar ky video-klip
quhet “Marylin Pornoe”. Njëherësh ky është singlli i parë i përbashkët
këtyre dy reperave. Po ashtu kjo është edhe kënga e parë e albumit të
tyre të ri, i cili pritet të del gjatë kësaj vere.

Teksti i këngës “Marylin Pornoe” i kushtohet një vajze e cila është e
përqendruar në mbajtje të dietës për t’u dukur më e bukur. Madje,
pjesët e saj të trupit i ka artificial të përbëra me silikon. Hobi i
saj është shëtitja me vetura të shtrenjta, shoqëria me djem të
rrezikshëm dhe është konsumuese e kokainës.

Por ky nuk do të jetë vido-klipi i vetëm nga ky album. Anëtari i këtij
grupi, Viagra i ka thënë për portalin Telegrafi se me promovimin e
albumit të ri do të realizohet edhe një video-klip tjetër.

“Spoti u realizua në EnterMedia dhe për fillim po duket të jetë i
pëlqyer nga adhuruesit tonë. Sa i përket albumit, unë bashkë me
Singullarin jemi duke punuar mjaft shumë. Këngët jemi duke i incizuar
në Studio te Dardan Belegu – Trakla. Kurse instrumentalet është duke i
bë Arbër Gjikolli, Dardan Belegu dhe Vigan Bardhi”, tha Viagra për
portalin Telegrafi.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi