Mesazhi më i lartë i dashurisë

Shko poshtë

15042009

Mesazh 

Mesazhi më i lartë i dashurisë


Në kullën televizive në Berlin janë vendosur mesazhe dashurie në lartësi prej 150 metrash.Kompania
gjermane për telekomunikim ka zgjedhur mesazhet më të bukura të
dashurisë të cilat klientët e kësaj kompanie i kanë dërguar në portalin
në internet dhe me to do ta zbukurojnë kullën televizive.

“Ti je gjëja më e bukur që më ka ndodhur” dhe “Nuk do të lejoj
asnjëherë të largohesh”, janë disa nga mesazhet të cilat do ta
zbukurojnë kullën.

Deri në fund të prillit do të zbukurohet e gjithë kulla me grafitet e
dashurisë, ndërsa ato do të qëndrojnë aty deri në fund të majit.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi