Vret gruan, shkroi ne Facebook se ishte single

Shko poshtë

15032009

Mesazh 

Vret gruan, shkroi ne Facebook se ishte single
Eshte denuar me burgim te perjetshem bashkeshorti britanik, qe vrau te shoqen, pasi deklaroi ne Facebook se ishte single. Gruaja kishte nderruar statusin nga e martuar, ne beqare ne profilin e saj, pasi ishte duke u divorcuar me te shoqin.
Edward Richardson, 41 vjec, u zemerua keq kur pa se gruaja 26-vjecare thoshte se ishte e lire dhe nga xhelozia vrapoi ne shtepine e saj dhe e qelloi me thike. Kjo eshte ngjarja e dyte e ketij lloji ne Britani brenda me pak se nje viti.
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi