Facebook do ndryshoje pamje pas protestave

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Facebook do ndryshoje pamje pas protestave
Pas protestave te perdoruesve per ndryshimin e pamjes, Facebook ka nxituar te beje riparime dhe te kthehet pjeserisht pas. Shumica e frekuentuesve te rrjetit te njohur social nuk e ka pelqyer grafiken e re ...
... te ndryshuar disa jave me pare dhe ideatoret jane perballur me nje numer te mash protestash. Ata nuk kane mundur te bejne rezistece pas kerkesave te shumta per ndryshim.

Mijera e-maile ku shprehej pakenaqesia per ndryshimin e pamjes se faqes dhe sondazhet ku 90 perqind e perdoruesve shpreheshin kunder, kane rezultuar te suksesshme per perdoruesit, pasi kane arritur rezultatet qe deshironin. Ne blogun zyrtar drejtori i prodhimit Christopher Cox ka siguruar perdoruesit se Facebook do te marre parasysh kerkesat.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi