Bigi mohon të ketë të dashur

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

14042009

Mesazh 

Bigi mohon të ketë të dashur

Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama, e cila së fundmi ka qenë
pjesë e spekulimeve për një dashuri të mundshme, ka thënë se asgjë nga
këto nuk janë të vërteta njofton "Kosova Sot".
“Kam dëgjuar
për veten time kinse paskam bërë të dashur pikërisht në ditëlindjen
time me një djalosh nga Shkupi, të cilin e kam adhurues dhe asgjë më
shumë”.

“E vërteta është se në mes nesh nuk ka pasur dhe nuk ka dashuri. Këto
janë vetëm spekulime dhe unë atë nuk e kam të dashur”, ka shpjeguar
këngëtarja.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi