Cka quajme Ind ?

Shko poshtë

Cka quajme Ind ?

Mesazh nga floroS prej Mon Apr 13, 2009 3:13 pm

Ind osht bashkessiia e qelizave tee niee org. qe ko forme,ndertim dhe funk. t'nieite.!

shume qelizahh formoin indin..shume inde organin..shume organee sis. t'organeve.!
kemi 4 lloiee t'indeve:
1.epitelial
2.lidhor
3.muskulor
4.nervor
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi