Tenton të vjedh televizorin duke e fshehur nën fustan

Shko poshtë

12042009

Mesazh 

Tenton të vjedh televizorin duke e fshehur nën fustan

Një kriminele anonime ka menduar se do të kalojë pa u vërejtur
me një televizor të fshehur nën fustanin e saj të gjerë. Ndoshta edhe
do t’ia arrinte po të mos i binte përtokë.
Policia nga
Neusiedl ka arrestuar një rumune e cila ka tentuar të fsheh
televizionin plazma nën fustan dhe të dal pa u hetuar nga dyqani i
pajisjeve elektronike.

Derisa tre asistentët e saj e kanë mbajtur të zënë shitësin, gruaja
anonime e ka futur televizionin një metër të madh dhe me vlerë rreth
600 euro nën fustanin e saj.

Megjithatë, për fatin e saj të keq, është dorëzuar sepse televizioni
nuk ishte edhe aq i lehtë. Katërshja e hajnave ka filluar të ikën.
Detektivët e kanë kapur gruan para derës së dyqanit. Më pas i kanë
ndjekur edhe meshkujt të cilët ikën me automjet por më pas e detektivët
lajmëruan policinë të cilët i kapën më vonë në kufirin hungarez.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi