Kredit kartelja me e re Visa

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Kredit kartelja me e re Visa
Per shkak te rasteve te shumta qe ndodhin ku ju vjidhet numri i karteles personave qe blejne gjera nepermjet internetit kompania Visa ka krijuar kete kartele te re. Kjo kartel ka madhesi te njejte dhe “strip” magnetik ne maje si cdo kartele tjeter, por dallohet sepse nuk ka numer te sigurise. Kartelja posedon nje tastier te vogel qe perdoret kur klienti ka nevoje per numer sigurie ateher e shtyp PIN dhe i paraqitet ne ekran nje numer me te cilen mund te bleje cka te deshiroj. Ky numer ndryshon cdo here qe shtypet PIN per ate shkak nuk ka mundesi qe te kopjohet.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi