Intel me procesorin me te shpejt deri tash

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Intel me procesorin me te shpejt deri tash
Korporata Intel e nxorri ne treg procesorin me te shpejt te saj, i cili quhet Intel®️Core™️i7.

Procesori e pershpejton editimin e videove , lojerave dhe aktiviteteve tjera kompjuterike dhe ne Internet per rreth 40%, pa mos harxhuar me teper energji.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi