Top 10 lojerat e piratuara te 2008

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Top 10 lojerat e piratuara te 2008
Pirateria e lojerave nuk mund te arrij ne nivelin e piraterise se filmave dhe muzikes ne nivel global, megjithate kete vit me daljen ne internet te shume programeve, sic eshte BitTorrenti ata shume jane afruar.

Ne vendin tone me teper do te ishim habitur sikur te kishim nje CD origjinale, se sa nje pirate.

Me posht e keni listen e 10 lojerave, te cilat jane marrur ne menyre ilegale.

Me teper per ta futur kete liste me nxiti loja e 10-te ne kete liste.

Cfare mendoni ju per piraterine? A mendoni se nuk eshte e moralshme? A keni dicka ne shtepine tuaj, qe nuk eshte pirat ?

Sepaku do te ishte e mencur nga ana jone prodhimet e autoreve tone te vendit te mos i piratojm!

Lista eshte keshtu:

1.Spore- 1 700 000 downloada
2.The Sims 2- 1 150 000
3.ssassins Creed- 1 070 000
4.Crysis- 940 000
5.Command & Conquer 860 000
6.Call of Duty 4- 830 000
7.GTA San Andreas- 740 000
8.Fallout 3- 645 000
9.Far Cry- 585 000
10.Pro Evolution Soccer 2009- 470 000
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi