SMS permes Gmailit

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

SMS permes Gmailit
Shume shpesh ju ka ndodhur, qe ju te flitni me ndonje ne MSN dhe ai nuk u pergjigjet.Shkaku eshte se ai me siguri eshte larguar ne kompjuteri dhe ka dal ne qytet ose ka shkuar diku tjeter.Por per kete ka menduar Google.Ajo ofron nje sherbim te ri nese jeni shfrytezues i Gmailit per te biseduar me shoqerine tuaj.Ajo ua jep opsionin qe biseden tuaj ta zhvilloni permes SMS-ave.Ju SMS-at i dergoni permes Gmailit tuaj, ndersa pranuesi i mesazhit mund tju pergjigjet direkt prej telefonit

Per ta aktivizuar kete sherbim shkoni ne Settings, shkoni ne tabin Labs.Zbritni derisa ta shihni Text Messaging (SMS) in Chat dhe zgjidhni Enable and Save Changes.

Gjithcka mire, por ka nje dobesi.Punon vetem ne Amerike.Por se shpejti pritet te funksionoj edhe ne vendet tjera.
avatar
donbeco
Admin
Admin

Numri i postimeve : 588
Age : 24
Location : alone in my world
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi