Dreri me 6 kembe

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Dreri me 6 kembe


Eshte zbuluar rastesisht nga Everett Springs, ne Georgia, pasi dy
qen e kane sulmuar, prane nje shtepie ne fshat. I zoti i qenve ka
arritur t’a shpetoje dhe e ka derguar ne kliniken e kafsheve ne West
Rome, ku i eshte dhene ndihma e pare dhe i eshte prere njeri nga dy
bishtat per shkak te plageve te marra nga sulmi i qenve.
Dreri ne fjale ka 4 kembe te prapme dhe per te ecur perdor vetem dy prej tyre.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi