Dennis Abner - Njeriu mace

Shko poshtë

22032009

Mesazh 

Dennis Abner - Njeriu mace


Emri: Catman (njeriu mace)
Emri i vjeter: Dennis Abner
Ne moshen 23 vjecare Dennis Abner pa nje enderr ne te cilen nje
indian i tregonte se duhet te ndiqte “rrugen e tigrit”. Qe prej asaj
dite mori ate rruge derisa arriti te behej ky qe eshte sot: “njeriu
mace”.
Tatuazh pas tatuazhi, operacion pas operacioni, Dennis ne 25 vjet ka
shpenzuar rreth 150.000 dollare per t’u shnderruar ne nje “njeri mace”
te vertete.Pervec kesaj, ai ka harxhuar me shume se 2000 ore per te mbuluar
gati te gjithe trupin me tatuazhe, per te mbjelle mustaqet dhe per te
ribere dhembet. Gjithashtu ai perdor lente per syte qe e bejne t’i
ngjaje edhe me shume nje maceje te vertete.
Tags: catman, Dennis Abner, mace, macja
Kategoria Bote e cuditshme, Kuriozitete
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi