Faqe interesante ne Internet.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Faqe interesante ne Internet.

Mesazh nga floroS prej Sun Mar 22, 2009 1:27 am

Ketu postoni linqe faqesh qe sipas jush jane interesante edhe
terheqeshe per te gjithe ne. Mundesisht linkun shoqeroheni me nje
shpjegim te shkurter.Perfshire ketu edhe linqe videosh te ndryshme
marra nga Youtube, Google, etj.

Kujdes!
Vetem site interesante dhe mos beni SPAM.

Faleminderit

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqe interesante ne Internet.

Mesazh nga floroS prej Sun Mar 22, 2009 1:28 am

Ja se cfare ndodh kur mjeshtrat e grafikes punojne ashtu sic duhet

http://www.abum.com/show/18368/anima...animation.html

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqe interesante ne Internet.

Mesazh nga floroS prej Sun Mar 22, 2009 1:28 am

Nje "vizatim" ne Photoshop i njerit prej personazheve te serialit "Lost"(John Locke). Ja linku:

http://www.youtube.com/watch?v=8K_NQe57C-k

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqe interesante ne Internet.

Mesazh nga floroS prej Sun Mar 22, 2009 1:28 am

Nje tjeter cmenduri e mjeshtrave te grafikes...


http://www.abum.com/show/3751/desktop_icon_story.html

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqe interesante ne Internet.

Mesazh nga floroS prej Sun Mar 22, 2009 1:29 am

Admini harroi te shtoje 'jo porno'. sepse e dime vete se ku eshte porno ska nevoje tna e tregoni

http://www.rkman-troy.com/

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqe interesante ne Internet

Mesazh nga floroS prej Sun Mar 22, 2009 1:29 am

Kjo faqja ka nje test inteligjence qe llogarit QI-n tuaj... provoheni nje here edhe te shohim sa ju vlen lekura...

http://www.intershop.it/testqi/testqi1/testqi1.htm

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqe interesante ne Internet.

Mesazh nga floroS prej Sun Mar 22, 2009 1:29 am

Nuk ju duken vepra arti, epo te arrinte njeriu te bente dhe gjera te
tilla me kapucinon nuk do me kishte shkuar ndonjeher neper mend.....

http://haha.nu/amazing/cappuccino-art

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqe interesante ne Internet.

Mesazh nga floroS prej Sun Mar 22, 2009 1:30 am

Shikoni kete: http://blueballfixed.ytmnd.com/

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 23
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Faqe interesante ne Internet.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi