Përfundon lidhja trevjeçare e Stine

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

15032009

Mesazh 

Përfundon lidhja trevjeçare e Stine


Këngëtari i muzikës R&B nga Shqipëria, Stine, është ndarë
nga e dashura e tij prej tre vitesh, Roza Lati, njofton shtojca
"Panorama Plus".
27-vjeçari refuzon të flasë për jetën e tij
private duke mos dhënë asnjë koment në lidhje me arsyet e ndarjes, por
është cituar të ketë thënë se kjo “ka ndodhur para dy muajsh dhe nuk do
të ketë më kthim mbrapa”.

Derisa ish-e dashura e tij ka krijuar një lidhje të re, edhe Stine është parë në shoqërinë e këngëtares së re Ronela Hajati.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi