Bjordi puth Adelën

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

15032009

Mesazh 

Bjordi puth Adelën
Spektakli i mbrëmshëm i Big Brother përveç shumë surprizave, ka
prodhuar mbase edhe një dashuri të re, që është vulosur me puthjen mes
Bjordit dhe Adelajdës.
Bjordi, i cili festoi ditëlindjen e
tij, pranoi një dhuratë më të veçantë nga Adelajda. Ajo dëshironte t`i
bënte një surprizë duke e pritur në dhomën e rrëfimit me një lule në
duar për ta uruar e para.

Dyshja qëndruan pranë njëri-tjetrit një kohë dhe në momentin që ata dalin nga dhoma e rrëfimit Bjordi puth në buzë Adelajden.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi