Shiqoni Parisin nga Kulla e Ajfellit, Pamje shumë e bukur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Shiqoni Parisin nga Kulla e Ajfellit, Pamje shumë e bukur

Mesazh nga floroS prej Sat Mar 21, 2009 9:22 pm

Nje pamje e bukur e Parisit nga Kulla e Ajfellit.

http://www.panoramas.dk/fullscreen/fullscreen32.html

floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve: 1981
Age: 22
Location: Milkyway
Registration date: 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

arti

Mesazh nga arti prej Sat May 02, 2009 4:43 pm

pamjet ishin shume te bukura dhe interesante. thinx

arti
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve: 159
Age: 24
Location: Prishtine
Registration date: 19/03/2009

http://www.kampionet.forumotion.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi