Vieira, Di Maria dhe Villa në listën e Chelseat

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24102009

Mesazh 

Vieira, Di Maria dhe Villa në listën e Chelseat


Chelsea raportohet se është duke planifikuar të harxhojë plot 60 milionë funte në afatin kalimtar të janarit, nëse klubit do t’i lejohet të transferojë këtë afat.
Sipas Daily Express, mesfushori i Interit, Patrick Vieira, tashmë ka zhvilluar bisedime dhe mund të jetë lojtari i parë i cili mund të përforcojë ekipin e Carlo Ancelottit.

Por, blutë po ashtu janë duke menduar të ofrojnë plot 30 milionë funte për anësorin e Bencifas, Angel Di Maria, dhe cakun e kamotshëm të tyre, David Villa nga Valencia. Chelsea po ashtu thuhet se po monitoron Emile Heskey-n nga Aston Villa.

Chelseat i është ndaluar të transferojë lojtarë nga FIFA, por është duke pritur anulimin e këtij vendimi pas ankesave të bëra.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi