Ronaldo: Jam i gatshëm të luaj

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24102009

Mesazh 

Ronaldo: Jam i gatshëm të luaj


Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, thotë se është i gatshëm të luajë këtë fundjavë kundër Sporting Gijonit, përkundër se stafi mjekësor i Los Blancos nuk pajtohet me vendimin e tij.
Është pritur që portugezi do të mungonte edhe dhjetë ditët e ardhshme, mirëpo ai thotë se nuk ndjen më dhimbje në nyje.

“Nyja nuk më dhemb dhe mendoj se jam i gatshëm të luaj”, është cituar portugezi nga “Marca”.

Sipas kësaj të përditshmeje, Ronaldo kishte kërkuar të paraqitej në sfidën e mesjavës kundër Milanit, mirëpo stafi mjekësor nuk e kishte lejuar. Sido që të jetë, ndoshta trajneri Manuel Pellegrini nuk do të rrezikojë as këtë vikend dhe nuk do ta inkuadrojë në fushë.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi