Tottenhami befasohet në shtëpi

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24102009

Mesazh 

Tottenhami befasohet në shtëpi


Tottenham Hotspur është mposhtur në shtëpi nga Stoke City duke rrezikuar kështu pozitën e tretë në tabelë.
Spursat kanë pranuar gol në minutat e fundit të takimit (86’), ndërsa golashënues për mysafirët ishte Glenn Whelan.

Me këtë humbje Tottenhami rrezikon të zhvendoset në pozitën e pestë në tabelë, nëse Arsenali dhe Manchester City shënojnë fitore në ndeshjet respektive të javës së dhjetë që zhvillohen të dielën.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi