Madonna e dashuruar në Michael Jackson!?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Madonna e dashuruar në Michael Jackson!?


Ylli i ndjerë i muzikës, Michael Jackson, ishte i bindur se Madonna ishte tmerrësisht e dashuruar në të, por ai nuk e kishte të njëjtën ndjenjë për këngëtaren, pasi ajo ‘nuk ishte aspak seksi’.

Mbreti i Popit shoqërohej me këngëtaren në vitet e hershme të 1990-tave, dhe të dy kishin dalë edhe në një sërë takimesh, por Jackson ka zbuluar se ai kurrë nuk ka pasur ndonjë interes romantik në të.

Jackson i ka bërë komentet në një bisedë të incizuar me një mik të ngushtë.

“Mendoj se ajo (Madonna) ishte sinqerisht e dashuruar në mua dhe unë nuk isha e dashuruar në të. Ajo bënte shumë gjëra të çmendura. E di se nuk kishim asgjë të përbashkët. Ajo nuk është seksi aspak. Mendoj se seksi vjen nga zemra, me mënyrën se si ju a prezantoni veten”, citohet të ketë thënë Jackson.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi