Vesa përgatiti klipin e këngës "Edhe një fundvit"

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

27092009

Mesazh 

Vesa përgatiti klipin e këngës "Edhe një fundvit"


Këngëtarja Vesa Luma shprehet e kënaqur me sukseset e saja të deritanishme, po ashtu vlerëson angazhimet e shumta nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore, ndërsa paralajmëron videospotin e këngës "Edhe një fundvit".

“Me sukseset e mia të deritanishme jam e kënaqur, ngase kam vullnet dhe preferoj të punoj shumë për krijimet e mia muzikore”.

“Tani jam duke u marrë me një skenar që do ta plotësojë videoklipin e këngës ‘Edhe një fundvit’. Këtë këngë e kam lansuar në fillim të këtij viti dhe tani do t’ia bëj edhe videospotin”, ka thënë Vesa në një intervistë për “Kosova Sot”.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi