5300 euro, per nje puthje me Kate Moss

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

5300 euro, per nje puthje me Kate Moss


5300 euro, per nje puthje me Kate Moss
Duhet te paguash 5300 euro, qe te kesh mundesine te puthesh modelen britanike Kate Moss.

Nuk behet fjale per nje kapricio te saj, por per nje ceshtje bamiresie.

Modelja ka vendosur te pranoje te puthe cdo te panjohur, qe do te ofroje parate, te cilat do te shkojne per nje spital pediatrik ne Angli. Lajmin e ka bere te ditur revista “Mirror”, e cila shpjegon se ikona e pasarelave ka marre pjese ne nje fushate ne ndihme te femijeve te semure, e bindur nga miqte e saj Sadie Frost, Orlando Bloom dhe Trinny Woodall.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi