West Ham dëshiron Oddon

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

24082009

Mesazh 

West Ham dëshiron Oddon


Klubi i Ligës Premier, West Ham United, është duke bërë përpjekje për të angazhuar mbrojtësin e Milanit, Massimo Oddo.
Oddo u la jashtë ekipit në fitoren e të shtunës prej 2-1 ndaj Sienës dhe Leonardo e bëri të qartë se ai mund të largohet.

Mediat nga ishulli shkruajnë se trajneri i West Hamit, Gianfranco Zola, dëshiron t’i ofrojë Oddos një përvojë të re në Ligën Premier, dhe se në ditët në vazhdim priten negociata mes dy klubeve.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi