Najada dhe Olsi operë sapuni

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Najada dhe Olsi operë sapuni


Njëra nga personalitetet më të famshme që doli nga shou i vitit të kaluar "Big Brother", Najada, vazhdon të kryesojë titujt e shtypit shqiptar të thashethemeve.
Para një jave është spekuluar për një lidhje të re Najadës, pasi që ajo ishte fotografuar në një moment romantik me një mashkull në një nga lokalet e Tiranës.

Mirëpo, duket se ajo nuk heq dorë nga ‘dashuria e vjetër’, pasi që vetëm tre ditë pas, Najada është fotografuar teksa po qëndronte bashkë me Olsin.

Kohë më parë Najada kishte njoftuar se lidhja e saj me Olsin ka marrë fund, megjithatë gjithçka mbetet e paqartë në vazhdimin e ‘miqësisë’ së tyre.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi