Ferrara i kënaqur me qëndrimin e Trezeguet në Juve

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

06082009

Mesazh 

Ferrara i kënaqur me qëndrimin e Trezeguet në Juve
Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara, është i kënaqur që sulmuesi David Trezeguet do të qëndrojë me biankonerët.

“Pavarësisht humbjes tonë të fundit, kompensimi është në rikthimin në aksion të Trezeguet. David e ka kuptuar se sa i rëndësishëm është për ekipin dhe për momentin e konsideroj atë si një element kyç”, ka thënë Ferrara.

“I kam shpjeguar që në ditën e parë të para-sezonit, se nuk kisha synime ta lejoj atë të largohet nga ekipi”, ka shtuar italiani.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi