Vieira pasardhës i Wenger!?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04082009

Mesazh 

Vieira pasardhës i Wenger!?
Arsenali e sheh ish-legjendën e klubit, mesfushorin francez Patrick Vieira si një pasues të menaxherit aktual Arsene Wenger.

Sipas People, ish-kapiteni i Arsenalit pritet të zhvillojë bisedime me Wenger këtë javë për mundësinë e rikthimit te Arsenali pas disa sezonesh të kaluara te Interi.

Dhe, edhe pse 33-vjeçari do të nënshkruajë vetëm si lojtar, burime nga klubi kanë dhënë shenja se Arsenali dëshiron ta shohë atë në stafin stërvitor të ekipit, pas Kupës Botërore të verës së ardhshme.

Wenger, 59-vjeçar, ka kontratë me Arsenalin deri në vitin 2011 dhe, deri tash, asnjë pasues i tij nuk është identifikuar.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi