Zanetti: Nuk duhet ta nënvlerësojmë Lazion

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04082009

Mesazh 

Zanetti: Nuk duhet ta nënvlerësojmë Lazion
Kapiteni i Interit, Javier Zanetti, ka thënë se ekipi i tij nuk do ta nënvlerësojë Lazion para ndeshjes së Superkupës së Italisë që zhvillohet më 8 gusht në Pekin.

“Ne do të udhëtojmë në Pekin me idenë për të sjellë në shtëpi trofeun e parë të sezonit, dhe janë të gjitha kushtet ideale për t’ia dalë mirë”, ka thënë Zanetti.

“Është e vërtetë se këtë para-sezon kemi udhëtuar shumë. Shpresojmë që kjo të mos ndikojë në ne. Jemi mësuar me këtë. Lazio është një ekip që duhet vlerësuar, ata kanë një trajner inteligjent dhe mund të na shkaktojnë telashe, por kjo do të varet prej nesh”, ka shtuar Zanetti.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi