United në kërkim të Silvas

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

United në kërkim të Silvas
Mediat britanike spekulojnë se Manchester Unitedi do të bëjë ofertë për anësorin e Valencias, David Silva.

Mesfushori spanjoll ka qenë pjesë e spekulimeve gjatë gjithë këtij afati kalimtar, ndërsa Los Che do të detyrohen të shesin ndonjërin nga yjet e skuadrës, edhe pse deri më tani i kanë refuzuar ofertat për David Villan dhe David Silvan.

“News of the World” shkruan se Djajtë e Kuq do të provojnë transferimin e Silvas, ndërsa oferta e tyre pritet të jetë 29 milionë euro, duke pasur parasysh edhe konkurrencën që ofron Liverpooli, që është po ashtu i interesuar për shërbimet e spanjollit.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi