Reali favorizon Milanin për Huntelaar

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Reali favorizon Milanin për Huntelaar
Real Madridi është duke injoruar të gjitha ofertat për sulmuesin Klaas-Jan Huntelaar, duke pritur që Milani të bëjë një ofertë.

Holandezi do të largohet nga Bernabeu këtë afat kalimtar, ndërsa “AS” njofton se Mbretërit presin që Milani të bëjë ofertë, para se t’i shqyrtojnë ofertat tjera.

Nga ana tjetër, gazeta turke “Sabah” shkruan se Fenerbahce i ka të gatshme 15 milionë euro për Realin dhe nga katër milionë euro për sezon për Huntelaar, nëse ai vendos të kalojë në Turqi
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi