Ancelotti njen më pak presion në Angli

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03082009

Mesazh 

Ancelotti njen më pak presion në Angli
Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, thotë se është duke shijuar futbollin anglez ndryshe nga ajo që ai ka përjetuar në stolin menaxherial të Milanit.

“Përshtypjet e mia të para janë se këtu në Angli nuk ka shumë presion mbi menaxherët. Në Itali presioni është shumë më i madh, nga lojtarët, nga fansat dhe nga gazetarët”, ka thënë Ancelotti.

“Këtu është shumë mirë, së paku deri tani. Nuk e di nëse pas ndonjë disfate kjo do të ndryshojë”, ka shtuar italiani.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi