Sony paraqet video Walkmanin e e ri

Shko poshtë

Sony paraqet video Walkmanin e e ri

Mesazh nga citti_barca prej Wed Jul 15, 2009 5:40 pmVideo Walkmani E440 miniatural nga kompania Sony nuk ka ekran OLED si walkmanët tjerë, por për këtë edhe çmimi do të jetë dukshëm më i arsyeshëm.
Sony Walkman E440 vjen me ngjyrë të zezë apo në kombinim të ngjyrave kuq e zi, mbështet formatet MP3, WMV e WMA, ka radio FM (nga e cila mund të incizoj drejtpërsëdrejti në diskun e pajisjes) dhe equalizer.

Bateria do të mund të mbaj deri në gjashtë orë video paraqitje dhe 30 orë riprodhim të muzikës, derisa si për çudi, kapaciteti i diskut nuk përmendet në njoftimin zyrtar.

Ekrani është LCD dhe ka diagonale prej vetëm dy inçësh, që është mangësi për një pajisje e cila është e dedikuar për riprodhimin të video materialeve. Mirëpo seria E nënkupton pajisje më të lira për përdoruesit të cilat nuk kërkojnë shumë, prandaj mund të pritet që edhe E440 do të jetë më i arsyeshëm në çmim nga konkurrentët e tij me ekrane më të mëdha.

Çmimi i saktë dhe data e paraqitjes në treg nuk dihen.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi