“Marca”: Pirlo tek Chelsea 13/07/2009 19:40

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

14072009

Mesazh 

“Marca”: Pirlo tek Chelsea 13/07/2009 19:40
Ekipi londinez i Chelsea-t ka ofruar 18 milion euro per mesfushorin i Milan Andrea Pirlo i cili pritet qe shume shpejt te kaloje ne Angli.

“Kontaktet e shpeshta mes Milan dhe Chelsea ditet e fundit kane arritur ne nje perfundim per kalimin e Andrea Pirlo per tek blute kundrejt 18 milion euro qe do t’i duheshin Milanit per blerjen e sulmuesit te Sao Paolos, Hernanes”- shkruan gazeta spanjolle “Marca”.

Keshtu sipas mediave spanjolle mesfushori italian mund te bashkohet me trajnerin Ancelotti ne Londer, por duhet pritur edhe reagimi i klubeve per lajmin e dhene ne shtypin spanjoll.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi