Ecclestone: Mosley nuk do te rikandidoje

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

12072009

Mesazh 

Ecclestone: Mosley nuk do te rikandidoje
Njoh mire Max dhe nuk kam asnje dyshim se ai nuk do te rikandidoje per presidencen e FIA-s".

Keshtu ka deklaruar pronari i Formula 1, Bernie Ecclestone, ne nje interviste dhene per "Times".

Sipas tij, nje burre si Max-i mund t'i besohet shume, ndaj per kete motiv ai eshte i bindur se do te beje gjithcka ka premtuar.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi