Gripi godet edhe futbollin

 :: News.... :: Sport

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

12072009

Mesazh 

Gripi godet edhe futbollin
Kater lojtare te ekipit francez te Monakos kane rezultuar te infektuar me virusin H1N1.

“Kater lojtare rezultuan pozitive ne analizat e H1N1 dhe ne mendojme qe ata e kane marre virusin gjate seancave stervitore te zhvilluara ne Vichy, nje qyteze ne Francen qendrore. Jane marre te gjitha masat dhe gjendja e tyre nuk eshte alarmante”- thuhet ne faqen zyrtare te ekipit te Monakos

Ne njoftim klubi futbollistik i principates nuk ben publike emrat e lojtareve te infektuar.
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi