Berisha drejt Gjermanisë

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

12072009

Mesazh 

Berisha drejt Gjermanisë
N
Sulmuesi i Burnleyt, Besart Berisha, mund të transferohet te Arminia Bielefeldi pasi i është bashkëngjitur kësaj skuadre në prova.

Qëndrimi i sulmuesit shqiptar te Burnley është shoqëruar me disa huazime në skuadra të ndryshme, ndërsa kontrata e tij me skuadrën angleze përfundon pas një viti.

Ekipet gjermane e njohin Besart Berishën, i cili më herët ka qenë pjesë e Hamburgut, kështu që ai aktualisht është duke u testuar te Bielefeldi, dhe mund të ndodhë që sezonin që vjen të luajë në Bundesliga.

“Jemi duke përcjellë disa lojtarë këto ditë. Të gjithë ata na janë bashkëngjitur në prova, dhe nëjri prej tyre është Besart Berisha”, ka thënë trajneri i Bielefeldit, Thomas Gerstner për “
avatar
Haris
Anetare 10 %
Anetare 10 %

Numri i postimeve : 64
Registration date : 12/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi