Barrymore dhe Long shfaqin publikisht dashurinë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Barrymore dhe Long shfaqin publikisht dashurinë

Drew Barrymore dhe Justin Long e kanë bërë publike ringjalljen e dashurisë së tyre, duke dalë në një bar në New York.

Dyshja u ndanë më herët gjatë këtij viti, por mbetën miq dhe tash duket se romanca e tyre është rikthyer sërish.

“Ata u kapën dorë për dorë dhe treguan se janë bashkë në mes të barit. Ata nuk shqetësoheshin që kishte njerëz të tjerë aty”, ka thënë një i pranishëm për revistën Life & Style.

“Justin mbante dorën e saj, ose krahun rreth saj vazhdimisht. Ata dukeshin një dyshe tërheqëse dhe dukeshin të mbuluar nga dashuria”, ka shtuar burimi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi