Meda shton kile, i pellcet kemisha

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Meda shton kile, i pellcet kemisha
Te sapomartuarit Meda, duket se i ka prire martesa pasi kengetari ne
koncertet e fundit eshte shfaqur me disa kile me teper. Rehat,rehat! Ne
fakt, duket se ai vete ende nuk e ka vene re kete shtuarje te peshes
pasi vazhdon te veshi rrobat e vjetra duke shkaktuar shperthime
kemishash ne skene lol. Shikoni foton e meposhtme ku ka dale me nje
fanse pas nje koncerti dhe duket qarte se stomakun e shkrete nuk ka
komce qe e mban shtrenguar.


avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi