Polici i Portokallise publikon "Tironce"

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Polici i Portokallise publikon "Tironce"
Me ne fund dhe Polici i Portokallise ka arritur te thyej akullin e
trashe te tregut muzikor shqiptar dhe ka publikuar videon e kenges se
njohur me fame boterore "Tironce (e kam shpin ne Babrru).
Per here te pare ne Albaniac,videoja me e hatashme e vitit, me nje
tekst te papame,nje multimilion dollarE projektE Yo Yo Cekic put maj
nejm ondhe trak dhis gona bi e hit....
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi