Big Mama i kendon Lavires

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Big Mama i kendon Lavires
Ok, se titulli u duk pak si i rende,por hey! vete e ka zgjedhur. Ne
kemi mesuar se kengetarja sapo ka perfunduar regjistrimin e kenges me
te cilen do te konkuroj kete vit ne Top Fest. Ajo mban emrin “Lavire”
dhe eshte nje bashkepunim i Bigut me Aida dhe Armend Rexhepagiqit.
Ndonjehere cifti Rexhepagiqi ceku e …nuk di, por kjo padyshim eshte
tentativa e radhes prej Big Mames per te terhequr vemendjen e
publikut…dhe po funksionon me se miri. Ne ende nuk e kemi degjuar
kengen per ta vlersuar, por po mendojme dicka e tille lol

/
Lavire/Lavire je ti/Te gjithe…cunat e lagjes i ke …I I I
I/Lavire/Lavire je ti/po je dhe e ndershme, kerkon dashuriiiiiii/
lavire qe do dashuriiiii/

Ndoshta e kane marre frymezimin nga
novela “Lavirja e denje per respekt “ e Sartrit, po teksa imagjinoj
sikur te fitoj kjo kenge vend te pare me vjen per te qeshur.Imagjinoni
Albana : Kenga fituese e “Top Fest” …LAVIRJA …(njera nga rreshti i
pare) KE SHAN TI MOJ! Lol. Shihni gallat u shkriva …
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi