Laporta: Eto’o nuk më lajmërohet në telefon

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

09072009

Mesazh 

Laporta: Eto’o nuk më lajmërohet në telefon


Presidenti i Barcelonës, Juan Laporta, thotë se nuk mund të kontaktojë me sulmuesin kamerunas, Samuel Eto’o, me të cilin dëshiron të bisedojë për të ardhmen e lojtarit.
“E kam thirrur disa herë Samuelin, por ai nuk lajmërohet. Nuk e di nëse e ka ndërruar numrin”.

“Unë kam pasur raporte të mira me të dhe më vjen keq për këtë që po ndodh”.

“Më duket sikur ai nuk dëshiron të flasë me mua. Ndoshta është hidhëruar me Barcelonën? Nuk e di, për këtë duhet të flasim me të”.

“Ai ka edhe një vit në kontratën e tij dhe ne dëshirojmë të dimë se çfarë planifikon ai dhe agjenti i tij”, ka thënë Laporta.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi