Radcliffe: Gjithmonë do të jem Harry Potter

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Radcliffe: Gjithmonë do të jem Harry Potter

Aktori britanik Daniel Radcliffe e ka të qartë se ai kurrë nuk do të jetë në gjendje të shmangë faktin se gjithmonë do të njihet si Harry Potter .

20-vjeçari, ka luajtur rolin e nxënësit magjistar në filmin e inspiruar nga librat e J.K. Rowling që nga viti 2001, dhe pranon se kurrë nuk do të humbë lidhjen me rolin, derisa gjeneratat do të vazhdojnë t’i shikojnë filmat dhe t’i lexojnë librat.

“Gjithmonë do të njihem si Harry Potter. Është sikur filmi 'Withnail and I'. Në këtë film ka një grup studentësh që prezantohen në filmat e ri (por aktorët e parë gjithmonë mbahen mend)”, ka thënë aktori.

Filmi i gjashtë, “Harry Potter and the Half-Blood Prince”, do ta ketë premierën botërore të martën në Londër.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi