Jo afër rikthimit në Everton

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Jo afër rikthimit në Everton

Sulmuesi brazilian i Manchester Cityt, Jo, është duke u rikthyer te Evertoni për edhe një sezon huazimi.

Daily Mail shkruan se Jo do ta kalojë edhe sezonin e dytë si i huazuar në Goodison Park, pasi ka bindur drejtuesit e këtij klubi për formën e tij në një seri të testeve.

Braziliani bëri një paraqitje mbresëlënëse në Everton në sezonin e kaluar dhe është tepricë në kërkesat e Manchester Cityt.

Nëse Carlos Tevez i bashkohet Roque Santa Cruz dhe Robinhos në sulm, duhet se Jo nuk do të ketë hapësirë në City edhe për sezonin ardhshëm. Madje trajneri Mark Hughes është në kërkim edhe të Samuel Eto’o nga Barcelona.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi