Zhirkov: Dua ta fitoj Ligën e Kampionëve

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Zhirkov: Dua ta fitoj Ligën e Kampionëve

Përforcimi i ri i Chelseat, rusi Yuri Zhirkov, është i ngazëllyer për transferimin e tij dhe thotë se ai dëshiron të fitojë Ligën e Kampionëve me klubin anglez.

“Në Chelsea gjithmonë kanë dashur ta fitojnë këtë trofe dhe për një numër arsyesh kjo nuk ka ndodhur”, ka thënë ish-anësori i CSKA Moskës për Daily Mail.

“Shpresoj se me arritjen time fati i keq të ndryshohet dhe Chelsea përfundimisht ta fitojë këtë trofe”, ka thënë Zhirkov.

Edhe trajneri i ri Chelseat, Carlo Ancelotti, është shprehur se synimi kryesor i tij për këtë sezon do të jetë Liga e Kampionëve.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi